Sarunu Darbnīca Nr.3 – atskats

Sarunu Darbnīca Nr.3 – atskats

“Kā dzīvot laimīgi šeit un citur?”

Vēl viens lielisks vakars kopā ar jums! Sarunu Darbnīca Nr.3 tika pavadīta dzīvās sarunās minot gan abstraktus prātojumus, gan praktiskus apsvērumus par to, ko nozīmē būt laimīgam – kā vispārīgi, tā arī dzimtenes un svešuma kontekstā. Ar diskusijām dažādās valodās paspējām vienlaikus likt lietā svešvalodu zināšanas un arī censties saprast, piemēram, ko tad īsti nozīmē laimes sajūta; kā vecums un dzīves apstākļi ietekmē mūsu apmierinātību ar dzīvi; kas raksturīgs cilvēkam, kas jūtas laimīgs, neatkarīgi no vietas, kur viņš dzīvo; vai laimes sajūtu iespējams sev uzspiest un kāpēc tas būtu vajadzīgs; vai laimi drīzāk var attiecināt uz pagātnes laiku vai tā var arī būt ilgstoša sajūta tagadnē? Un šīs ir tikai dažas no šķautnēm, kurām pieskārāmies sarunu gaitā. Par vienu esam droši – neviens neaizgāja mājās ar mazāk jautājumiem un prātojumiem, nekā to bija pirms tam. Esam pārliecināti, ka tas arī ir viskvalitatīvākais iznākums, kāds iespējams!

Ieskatam piedāvājam noklausīties nelielus fragmentus no Sarunu Darbnīcas Nr.3 diskusijām:

Galdiņš Nr.1 ar Didzi Melbiksi (latviešu valodā):

Galdiņš Nr.2 ar Antoine Jacob (franču valodā):

Galdiņš Nr.3 ar Xavier Landes (franču un angļu valodās):

Sirsnīgi pateicamies visiem, kuri piedalījās, jautāja un dalījās arī ar savu pieredzi! Paldies viesiem Xavier Landes, Antoine Jacob un Didzim Melbiksim, tāpat arī paldies kafejnīcai “Austra” par uzņemšanu un gādāšanu par mūsu izsalkušajiem vēderiem! Un visbeidzot – paldies Andrejam Lavrinovičam par sarunu iemūžināšanu bildēs!

Uz tikšanos nākamajā Sarunu Darbnīcā! Sekojiet līdzi jaunumiem šeit un mūsu Facebook lapā, lai nepalaistu garām ziņas par šiem un citiem mūsu organizētajiem pasākumiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *