Franču valoda. Fonētika. Tagadne, pagātne vai nākotne?

fonētika, phonetics,

Mini kurss franču valodas fonētikā – “Tagadne, pagātne vai nākotne?”

Nepieciešamais valodas līmenis: sākot no Vidējais 1 (A2)

Nost ar pārpratumiem! Šī mini-kursa noslēgumā Jūs spēsiet noteikt tagadnes, pagātnes un nākotnes laiku sarunas vai atstāstījuma kontekstā, izdalīt rakstu formas, kas saistītas ar šiem laikiem, kā arī veidot atbilstošas gramatiskās struktūras. Šī kursa laikā arī būs iespēja iepazīties ar starptautisko fonētisko alfabētu, kas, izmantojot franču valodas vārdnīcas vai rokasgrāmatas, palīdzēs orientēties vārdu izrunā.

Jūs apgūsiet, kā atšķirt un lietot platos un šauros patskaņus franču valodā, kā sarunas laikā noteikt dažādus darbību laikus un runāt par notikumiem dažādos laikos, atšķirt plato un šauro patskaņu dažādos pierakstus un daudz ko citu.

Mini kursa ietvaros Jūs lietosiet un pierakstīsiet dažādus patskaņus, lietosiet vienkāršo tagadnes laiku, pagātnes laikus un vienkāršo nākotnes laiku.

Nepieciešamie materiāli:

Visi materiāli (drukātā vai elektroniskā formātā) nodarbības dalībniekiem tiks nodrošināti. Līdzi nepieciešams kabatas spogulītis (lai novērtētu savu artikulāciju) un tālrunis vai cita ierīce, kurā iespējams veikt balss ierakstus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *